Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

5 participan?i

    Ai spirit de observatie?

    Smiling_tear
    Smiling_tear
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 2971
    Varsta : 27
    Locatie : in `ur dreams
    Respectarea regulilor :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Popularitate pe forum :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Status :: : m-am trezit de dimineata si mi-am trecut mana peste craniu. atunci mi-am amintit ca am uitat sa imi pun parul
    <b>old nick </b> : xo_toxic_rose
    Data de inscriere : 10/06/2008

    Ai spirit de observatie? Empty Ai spirit de observatie?

    Mesaj Scris de Smiling_tear Lun Sept 29, 2008 4:39 pm

    yzA^l0vE^nicK
    yzA^l0vE^nicK
    C-A-N-D-I-E
    C-A-N-D-I-E


    feminin
    Numarul mesajelor : 1422
    Varsta : 28
    Respectarea regulilor :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Popularitate pe forum :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    <b>old nick </b> : yza
    Data de inscriere : 27/08/2008

    Ai spirit de observatie? Empty Re: Ai spirit de observatie?

    Mesaj Scris de yzA^l0vE^nicK Vin Oct 31, 2008 11:00 pm

    Ai o excelenta memorie vizuala, pe care poate ai si exersat-o pentru a
    fi asa. In orice caz, stii ca te poti baza pe ea si-ti place sa o mai
    verifici din cand in cand, doar asa, pentru amuzament. Oricum, nu te
    lasi usor pacalit(a), esti mereu pe faza, privirea ta este agera si
    simtul observatiei foarte dezvoltat. Mai mult ca sigur ca vei putea sa
    te realizezi in viata daca te vei baza pe aceste calitati si daca vei
    continua sa le stimulezi. :heart:
    PPuff^^Lollycake
    PPuff^^Lollycake
    Candie
    Candie


    feminin
    Numarul mesajelor : 531
    Varsta : 29
    Locatie : inside your soul
    Respectarea regulilor :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Popularitate pe forum :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue219 / 100219 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Status :: : You're looking for the rainbow .But it died not long ago .It tried to shine just for you.Until the end
    <b>old nick </b> : OoOps!
    Data de inscriere : 03/11/2008

    Ai spirit de observatie? Empty Re: Ai spirit de observatie?

    Mesaj Scris de PPuff^^Lollycake Sam Noi 08, 2008 11:01 am

    Iata interpretarea testului "Ai spirit de observatie?"

    Atentia iti este retinuta numai de ceea ce te intereseaza cu adevarat si atunci poti si retine usor multe detalii. Daca insa nu esti deloc atras(a) de ce se petrece in jurul tau, ignori cu desavarsire orice. De aceea s-ar putea ca oamenii sa te considere distrat(a) sau rau intentionat(a) atunci cand nu-i vezi pe strada sau cand nu auzi ce ti se spune. Dar tu te inchizi in tine si ai un sistem selectiv de a raspunde la stimulii din preajma: devii brusc atent(a) daca jucatorul tau preferat pare sa fie în forma, verifici restul de la cumparaturi si poti chiar sa nimeresti o tinta aflata la o distanta oarecare.
    ...The_Cutest_Gurl_Ever..
    ...The_Cutest_Gurl_Ever..
    Little Candy
    Little Candy


    feminin
    Numarul mesajelor : 236
    Varsta : 27
    Locatie : In my head...
    Respectarea regulilor :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Popularitate pe forum :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Status :: : Music is the blood running through my veines...
    <b>old nick </b> : WorthlessSmile
    Data de inscriere : 30/12/2008

    Ai spirit de observatie? Empty Re: Ai spirit de observatie?

    Mesaj Scris de ...The_Cutest_Gurl_Ever.. Mar Mar 03, 2009 3:08 am

    Atentia iti este retinuta numai de ceea ce te intereseaza cu adevarat si atunci poti si retine usor multe detalii. Daca insa nu esti deloc atras(a) de ce se petrece in jurul tau, ignori cu desavarsire orice. De aceea s-ar putea ca oamenii sa te considere distrat(a) sau rau intentionat(a) atunci cand nu-i vezi pe strada sau cand nu auzi ce ti se spune. Dar tu te inchizi in tine si ai un sistem selectiv de a raspunde la stimulii din preajma: devii brusc atent(a) daca jucatorul tau preferat pare sa fie în forma, verifici restul de la cumparaturi si poti chiar sa nimeresti o tinta aflata la o distanta oarecare.
    TeeChan
    TeeChan
    Starting...
    Starting...


    feminin
    Numarul mesajelor : 7
    Varsta : 30
    Respectarea regulilor :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Popularitate pe forum :
    Ai spirit de observatie? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai spirit de observatie? Right_bar_bleue

    Status :: : [my status here]
    <b>old nick </b> : [old nick here]
    Data de inscriere : 16/05/2010

    Ai spirit de observatie? Empty Re: Ai spirit de observatie?

    Mesaj Scris de TeeChan Dum Mai 16, 2010 12:09 pm

    Atentia iti este retinuta numai de ceea ce te intereseaza cu adevarat si atunci poti si retine usor multe detalii. Daca insa nu esti deloc atras(a) de ce se petrece in jurul tau, ignori cu desavarsire orice. De
    aceea s-ar putea ca oamenii sa te considere distrat(a) sau rau intentionat(a) atunci cand nu-i vezi pe strada sau cand nu auzi ce ti se spune. Dar tu te inchizi in tine si ai un sistem selectiv de a raspunde
    la stimulii din preajma: devii brusc atent(a) daca jucatorul tau preferat pare sa fie în forma, verifici restul de la cumparaturi si poti chiar sa nimeresti o tinta aflata la o distanta oarecare.

    Continut sponsorizat


    Ai spirit de observatie? Empty Re: Ai spirit de observatie?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 3:54 pm